קצת עלינו

לפני שנספר לך על הידע שלנו, הניסיון והפרקטיקה, חשוב לנו להדגיש שאנחנו עושות את מה שאנחנו עושות ממקום של אהבה גדולה לתחום ומאמונה אמיתית ביכולת שלך כהורה לעשות שינוי אמיתי ומהיר.

עינת לוי זמר

בת זוג ללירן ואמא לרוני, אורי ויובל.

בעלת עסק 'תנועה יוצרת התפתחות',  בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני בהתמחות בתנועה, יציבה וארגונומיה, מאבחנת ומטפלת במוטוריקה, ויסות חושי ותפקודי  למידה.

בעלת ניסיון של מעל 20 שנה באבחון וטיפול בתינוקות, ילדים ומבוגרים. מנהלת קליניקה פרטית בקרית אונו, מלווה ומייעצת למטפלים ולסטודנטים, מעבירה סדנאות בתחום ומפתחת את 'קלפי התפתחות בתנועה' (קלפים המעניקים טיפים, תרגילים ופתרונות לבעיות התפתחות של ילדים מגיל 0-12).

 

"אני מאמינה שילדים נולדו לעולם של תנועה ושהמערכת החושית והמוטורית היא "השער ללמידה", דרכה אפשר לשפר משמעותית את תפקודי התינוק והילד.​

 

מבחינתי השליחות שלי היא לחבר משפחות להתבוננות רחבה על מצבו של התינוק והילד בהיבטים מגוונים: התפתחות מוטורית, ויסות חושי, תפקודי תקשורת ושפה, קשב וריכוז, בריאות פיזית ורגשית ויכולות קוגניטיביות. כל זאת על מנת ליצור מענה אישי ומדויק ובכך לשפר את איכות החיים של המשפחה כולה."

תמונה של עינת ובר

בר ברנדר

נשואה לאסף ואמא לאור וניב.

בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול. עד לא מזמן יכולת למצוא אותי שעות ארוכות מול המחשב בעולם ההייטק ובשאר הזמן על מזרן היוגה. לידתו של בני הבכור הביאה איתה המון אתגרים חדשים ושאלות שלא מצאתי אליהן תשובות. הרגשתי מאד מתוסכלת והבנתי מהר מאד שאלו לא דברים שעוברים מעצמם ואין סיבה שאור או אנחנו נסבול.

 

התחלתי למדתי ב"מכללת רידמן" ליווי התפתחותי וספורט טיפולי בגישה ההוליסטית ובמקביל ייעוץ שינה והדרכת הורים ב"מאמאמיה SCHOOL". המשכתי  לקורס נוסף ומעמיק יותר של ליווי התפתחותי ועיסוי תינוקות בדגש על ויסות חושי ורגשי ועבודת חלל הפה אצל עינת לוי זמר.

 

היום אני נהנית להגיע לכל משפחה ולראות את השינויים המדהימים שאפשר לעשות על ידי שימוש בכלים מאד פשוטים!